Blog

Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Sigortalı Evden Eve Nakliyat hizmetimizle içiniz rahat bir şekilde eşyalarınızı taşıtabilrisiniz. Eşyalarınızın tamamını geniş kapsamlı eşya taşıma kaskosu ile garanti altına alıyoruz. Taşınacak olan eşyaların önceden sigortasını yapıyor ve bu sayede taşınma esnasında oluşabilecek hasarlara karşı bütün eşyayı güvence altına alıryor aynı zamanda sağlıklı bir hizmet sunuyoruz.

Marmara Nakliyat olarak hizmet sunarken amacımız sizi olabildiğince pratik ve sorunsuz bir şekilde yeni adresinize taşımak ve yerleştirmek. Bu süreçte eşyaların hasar almaması için firma olarak her şeyin en iyisini kullanmakta hem firma hem de çalışanlar olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Fakat bazı durumlarda binde bir de olsa elimizde olmayan nedenlerden dolayı bazen hasarlar oluşabiliyor. Bu gibi durumda önceden sigortasını yapmış olduğumuz eşyalarınızın hasar tazminini sigorta şirketimiz yapmaktadır. Taşıma süreci zor bir süreçtir. Bu süreç boyunca müşterilerimizin bu zor süreçten uzak ve rajt olmasını istiyoruz. Bir eşyanın hasar alması ya da çizilmesi gibi durumlar insanları uğraştıran durumlardır.

ÖZellikle şehirler arası taşınırken sigorta çok önemlidir. Yolda araçların kaza geçirmesi ya da devrilmesi gibi durumlarda sigorta şirketimiz hemen devreye girip bütün hasarı karşılamaktadır.

Taşıma Sigortası

Taşınma esnasında oluşabilecek hasarlara karşı eşyaların geniş kapsamlı olarka sigortalanmasıdır. Bu sigortalama da taşınma esnasında oluşabilecek büyük ya da küçük çaplı hasarları karşılama işlemi yapılır. Genelde hasar alan ürün önemsiz bir şeyse bunun için sigorta yoluna pek gidilmez. Firma olarak anında iş bitmeden bu hasarı karşılıyoruz.

Uzun Yol sigortası

Şehirler arası taşımacılıklarda aracın içerisindeki bütün eşyaların tamamının sigortalanması işlemi yapılmaktadır. İki sigorta arasında büyük fark vardır. Birincisi eşyanın taşınma esnasında alabileceği hasarları kapsayan geniş kapsamlı sigortadır. Diğeri ise araç ve içindekilerin tamamının sigortalanmasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.