Blog

Şehirlerarası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası evden eve nakliyat servisimiz Türkiye’nin her noktasına mevcuttur..Şehirler arası nakliyat hizmetini İstanbul merkezli olarak sunmaktayız. Sadece İstanbul’a gidiş ya da İstanbul’dan geliş olarak hizmet sunuyoruz. Uzun yol için kullandığımız araçlarımızın tamamı en az 4+1 ev eşyası alabilecek niteliktedirler. Araçların tamamı çelik kapalı kasa ve içleri sunta ile kaplıdır. Eşyaların tamamı uzun yol sigortası ile güvence altına alınır. Aracın yolda kaza geçirmesi ya da devrilmesi gibi durumlarda Sigorta bütün hasarı karşılar.

Uzun yola çıkacak olan eşyalar uluslar arası taşınacak gibi ambalajlama yapmaktayız. Eşyaların alındığı yerdeki personellerimiz taşınacağınız yere de eşya ile birlikte gelmektedir. Taşımalar için firmamız çalışanları dışında personel çalıştırmıyoruz. Taşınacağınız mesafe ne kadar uzaklıkta olursa olsun, turizm firma otobüsleri ile aynı sürede gelmekteyiz. Araçlarımız içerisinde sadece tek müşterinin eşyası taşınmaktadır. Müşterilerimize özel olarak hizmet sunuyoruz. Yıllardır sunduğumuz hizmette her zaman müşterilerimizin beklentilerine cevap olmak için elimizden gelenin en iyisini yaptık.

aşınan eşyaların tamamını sigortalanması Uluslar arası standartlara uygun güçlü ambalajlama ve paketleme Çelik kapalı kasalı ve her türlü mevsim şartlarında eşyaları koruyabilecek araçlar. İşlerinde uzman ve sabit personeller ile hizmet Siz hiç bir şeye karışmadan eşyalarınızı sizin istediğiniz yere tatile çıkar gibi taşıyor ve kuruyoruz.

Şehirler Arası Parça Taşıma

Şehirler arası taşıma için bazen eşyalarınızın tamamı değil de bir kaç para eşyanızın taşınması gerekebilir. Bu durumlarda parça eşya taşıma hizmetimizle eşyalarınızı istediğiniz şehire gönderiyoruz. Bunun için özel bir araçla gönderme yaptığınızda maliyeti çok yüzksek çıkabilir. Bu nedenle parça eşya gönderme sistemi ile uygun fiyatlarda eşyalarınızı istediğiniz şehire gönderiyoruz.

Parça eşya gönderimi yaparken eşyalarınız yine adresten alınıp adrese teslim edilmektedir. Bu hizmeti sunarken kargo ya da ambar gibi düşünmeyin. Firmamız müşterilerine özel olarka bu hizmeti sunmaktadır. Eşyalarınız sigortalı olarak ve evdene ve nakliyat hizmetimizdeki bütün alt hizmetlerden faydalanarak taşınmakta ve gönderilmektedir.

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat

İstanbul merkezli olan firmamız şehirler arası hizmetini de yine İstanbul merkezli olarak sunmaktadır. İstanbul çok göç alan ve çok göç veren bir şehir. Bu nedenle özellikle yaz aylarında ve tayin dönemlerinde çok yoğun taşınma talepleri alıyoruz. Bu durumlarda yetiştirebilmek için sadece istanbul’a gidiş ve İStanbul’dan dönüş işlerini yapmaktayız.

Uygun Fiyatlar

Şehirler arası nakliyat hizmetini uygun fiyatlardan yararlanarak alabilmeniz için en az bir hafta öncesinden firmamızı arayarak yer ayırtmanız yeterlidir. Bizi önceden arayıp taşınma için randevu oluşturduğunuz zaman özel indirimler uyguluyoruz.

Sigortalı Taşının

Eşyalarınızın tamamını iki tip sigorta ile garanti altına alıyoruz. Bunlardan birisi: taşınma esnasında oluşan hasarları karşılayan geniş kapsamlı sigortadır. Diğeri ise araç yoldayken kaza geçirmesi ya da devrilmesi gibi durumlarda bütün ahsarı karşılayan sigortadır. Bütün şehirler arası taşımacılık hizmetlerimiz için bu iki sigorta da yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.