Marmara Nakliyat olarak kesinlikle müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktayız. Verdiğimiz hizmette amacımız kesinlikle çevremizi iyi bir şekilde genişletmektir. Bir müşteri bin müşteri olarak bize geri dönmelidir. Müşterilerimize verdiğimiz hizmet onları kesinlikle memnun bırakmalı ki onlar da bizi çevrelerine tavsiye edip sahiplensinler.

Ev ofis eşyası taşıma hizmeti son derece hassas ve profesyonellik gerektiren bir iştir. 1971 yılından beri eşya taşımacılığının bütün servislerinde hizmet sunan firmamız, tanınmış bir çok kişiye hizmet sunmuş ve sunuyor. Fakat firma olarak müşterilerimizin gizliliğine verdiğimiz önemden dolayı burada müşterilerimizin bilgilerini paylaşmıyoruz.

Burada sadece yakın zamanda çalışmış olduğumuz resmi kurum ve büyük tanınan firmaların paylaşımını yaptık. Bunların bir bölümü ofis taşıma bir bölümü de firma çalışanlarının taşınmasıyla alakalıdır.

Belbim
Belbim ofis taşımacılığı hizmetini firmamız sundu. Dünya ticaret merkezi ve diğer metro depolarındaki ofis malzemeleri ile birlikte hassas eşya taşıma hizmeti sunduk.

Garanti bankası çalışanlarının taşınmaları büyük oranda firmamız tarafından yapılmaktadır.

Çevre ve Şehircilik Bakanlğı Ankara ve İzmir’e İstanbul’dan gönderilen bütün ürünlerinin taşımacılığını yaptık.

Yandex İstanbul ofisinin taşınması firmamız tarafından yapıldı.

Enerji Bakanlığı Ofis ürünlerinin İzmir ve Ankara’ya dağıtımı firmamızca yapıldı.

Tekel Kartal Kampüsünün Ankara’ya taşınmasını firmasına biz yaptık.