Blog

Çelik Kasa Para Kasası ve Piyano Taşıma Hizmetleri

Piyano Taşımacılığı

Piyano taşımacılığı alanında uzman personellerimizle sorunsuz nakliyat servisi. . Firmamız piyano taşımacılığı için uzman ve özel ekiplerle Türkiye’nin her yerine hizmet sunmaktadır. 1971 yılından beri İstanbul merkezli olarak evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız, o dönemlerde neredeyse her evde bir piyano taşıma hizmeti sunuyor. Piyanonun nasıl ve ne şekilde taşınması gerektiği konusunda son derece tecrübeli personellere sahibiz. Kusursuz bir piyano nakliyesi için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Aynı zamanda çelik kasa taşımacılığı da bilgi birikim ve uzmanlık gerektiren bir iştir. Genel olarak ev ya da ofis tipi kasaların taşımacılığını yapan firmamız, özel olarak tasarlanmış kasa taşımacılığı hizmetlerini de sunmaktadır.

Piyano Taşımacılığı

Akord Bozmadan Taşıma

Darbe Engelleyici Ambalajlama ve Sarma

Piyano Taşıma Uzmanı Personeller Kayış, kızak, teker ve diğer aparatlarla taşıma

Piyanoyu TAŞIMA SİGORTASI İle Garantiye alma

Gerekli Yerlerde Dışardan Vinç Kullanma

Kuyruklu Piyano Taşıma

Duvar Piyanosu taşımacılığı

Piyano taşımacılığı için Türkiye genelinde hizmet veren bir firmayız. – İstediğiniz yere piyanonuzu istediğiniz kata taşıyoruz. 7/24 Kesintisiz olarak sunulmaktadır. Sadece bizi arayarak taşınması gereken bir piyanonuz olduğunu söylemeniz yeterlidir. Piyano taşımacılığı için özel olarak geliştirdiğimiz aparatlar sayesinde işimiz çok kolaylaşıyor. Bizim işimiz hassas eşya taşımak. Taşınacak ürün hem ağır hem de hassas ona göre bütün gereksinimlere sahibiz.

Çelik Kasa Taşıma

Çelik kasa ve para kasalarınızı sorunsuz olarak taşıyoruz. Kasa taşımacılığı konusunda uzman olan eprsonelimiz, kasanızın ağırlığına ve fiziki yapısına göre özel sistemlerle taşıma işlemini gerçekleştiryor. Çok fazla ağır olan kasaların taşınması durumunda vinç kullanımı yapan firmamız, ev ve ofis tipi kasaların taşınmasında özel aparatlar kullanarak taşımayı kolay hale getiriyor.

Ağır ve aynı zamanda tehlikeli olan kasa taşımacılığını uzmanı olmayan firma ve personellerin yapması durumunda kötü ve ağır sonuçlar ortaya çıkabilir. Bu nedenle bizim gibi bu işte uzmanlaşmış firmalarla çalışmalısınız.

Özellikle merdivenlerden yapılan kasa taşımalarında işinnde uzman olmayan kişilerin çalışmasında sıkıntılar oluşabilir. Bizim yönlendirdiğimiz personellerin tek işi kasa taşımacılığı olan kişilerden oluşmaktadır. Bu nedenle içiniz rahat olarak taşıma hizmetinde personellerimizin tamamına güvenebilrisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.