Blog

Ofis Taşıma

Ofis Taşımacılığı

Bugüne kadar şehir içi ve şehirler arası olmak üzere firmamız bir çok ofis ve şirket taşımacılığı hizmeit sundu. Bunların içerisinde resmi kurumlardan tutun Dünya çapında tanınan bilinen firmalar da var. Her birinin sunduğu hizmet, çalıştırdığı personel ve ofis şekli diğerinden daha farklı. Ofislerde kullanılan malzemeler ve yapılan işe göre taşıma şekli de değişebilriyor. Bazı kurumların sadece arşivlkerinin bile taşınması aylar sürebiliryor.

Uzman ekiplerimizce önceden görülecek olan ofisiniz için taşıma şekli ve koşulu konuşulur. Özellikle İStanbul’un belli noktalarında gündüzleri eşya taşımak mümkün olmadığından gece taşımacılığı hizmeti de sunuyoruz. Ofis taşırken önemli olan nokta sizin işinizi aksatmadan belirlenen sürede sorunsuz ve sıkıntısız olarak yeni iş yerinize taşınmanızı sağlamaktır.

Ofis Taşımacılığı Konusunda Türkiye’nin Önde Gelen Firmasıyız Söz konusu ofis taşımacılığı ise kesinlikle Marmara Nakliyat’ a danışmak zorundasınız. Ofis taşımacılık sistemini geliştiren ve sektöre bu ismi kazandıran firma olduğumuzu belirtmek isteriz.Yaptığımız kurumsal taşımacılıklar siz ofis yöneticileri ve satın alma bölümleri için yol gösterici olsun. Ofis Taşıma sistemi kesinlikle ev taşımayla karıştırılmamalıdır. Ofis taşıma için gelcek olan ekip ve ekipmanların gerçekten işe uygun olmaları gereklidir. Hiç bir zaman kaybı yaşanmadan sıfır hatayla taşımacılık yapılmalıdır.

Ofis Taşımada Lider Firma

Tekel (Gayrimenkul A.Ş.)

Türkiye Yazılı Eserler Müzesi

Yandex Arama Motoru.

Emniyet Müdürlüğü Yabancılar Şube Müdürlüğü

Basın Yayın Genel Müdürlüğü

Enerji Bakanlığı

Marmara Ev OFis Taşıma Ltd. Şti. – Kurumsal Anlamda Profesyonel Hizmetler Ağı 7/24 K,esintisiz olarak sunulmaktadır. Yukarı da yazılı olan taşıma işleri on yılda bir anca olur. Peki neden bunların hepsinin taşımacılığını biz yaptık? Çünkü LTD. ŞTİ. olmadan bu kurumlarla anlaşma yapmanız imkansız. Yukarıdaki kurumlarla anlaşabilmeniz için kurumsal nakliyat olmak zorundasınız. Ofis taşımacılığı ev taşımacılığına benzemez. Ofiste ayrıntılar çok fazladır ve bir işte ayrıntı ne kadar çoksa profesyonelik ihtiyacı da o kadar artmaktadır. Ofisiniz taşınırken gerekirse gece sabahlara kadar çalışarak, işlerinizin taşınmadan dolayı aksamasını önlemek amaçlı elimizden geleni yapmaktayız.

Kurumsal Hizmet

Kurumsal olarak profesyonel ofis ve büro eşyaları taşıma hizmeti sunan firmamız, taşınma süreci boyunca gerekli olabilecek bütün araç gereç ve donanıma sahiptir. Taşınmadan önce firmamızı arayarak ücretsiz ekspertiz hizmetinden faydalanmalısınız. Bu hizmet hem sizin hem de bizim için önemlidir. Önceden keşfi yapılan bir yerin taşınması çok daha kolay ve rahat olacakır.

Geniş referans listemiz sayesinde bir çok tecrübeye sahibiz. Firmamız ofis taşıma için zorunlu ve gerekli olan bütün yetki belgelerine sahiptir. Firmamız bünyesinde çalışan sigortalı personeller ile işinizi daha kolay ve pratik hale getiriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.