Blog

Levent Evden Eve Nakliyat

Levent Evden Eve Nakliyat Taşınmak zor iştir. İşinizi kolaylaştırmak bizim işimizdir. Sektörün lider firması olarak Levent Evden Eve Nakliyat olarak işinizi kolaylaştırmak için çalışırız. Firmamız köklü geçmişi, deneyimli ve eğitimli daimi personeli ile sizlere kaliteli hizmet sunmaktan gurur duyar. Marmara Ev ve Ofis Taşıma Ltd. Şti. evden eve nakliye ve ofis taşımacılığında daima müşteri memnuniyetini hedef edinmiştir. Nakliyat ve depolama hizmetleri verilirken müşterilerimizin hassasiyetleri birinci önceliğimizdir. Türkiye’nin her yerine sorunsuz evden eve taşıma hizmetinin en iyisini veren firmamız için her müşteri özel ve ayrıcalıklıdır.

Levent Evden Eve Nakliyat Firmaları

Levent Evden Eve Nakliyat

Levent Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliye firmaları hizmetleri sadece taşımacılık değildir. Levent Evden Eve Nakliyat öncelikle ekspertiz hizmeti ile işe başlar.Ücretsizolarak ekspertizlerimiz keşif hizmetlerine yapar, taşınacak eşyalaragöre ambalaj malzemeleri kullanılmalıdır. Müşterilerin talepleri değerlendirilir ve nakliye mesafesine göre ambalajlama yapılır. Evde bulunan demonte eşyalar, elektronik eşyalar, beyaz eşyaların taşınması, montaj ve kurulumu için alanında uzman ve deneyimli personeller çalıştıran firmamız, sanat eseri, antika ve hassas eşyalarınız içinde uygun hizmetleri verirken gerekli özeni gösterir. Ambalajlama, nakliye ve kurulum hizmetleri esnasında eşyalarınızın zarar görmemesi için sertifikalı marangoz ve elektrik teknisyenleri ile çalışmaktayız.

Levent Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Taşıma şirketleri birbirinden farklı kalitede hizmetler sunmaktadır. Bazıları sadece eşyayı evden alıp diğer eve taşıma konusunda sorumluluk alırken bazı firmalar eşyaların paketlenmesi ve yeni mekanına yerleştirilmesi konusunda da hizmet vermektedir. Firmamızın sizlere sunduğu hizmetleri şu şekilde sıralamak mümkündür: -Ambalajlama için kullanılan malzemeler hijyenik ve tek kullanımlıktır. -Sertifikalı, deneyimli ve profesyonel çalışanlarımız işinin uzmanıdır. Levent Evden Eve Nakliyat Fiyatları her müşteriye özel hizmet sunar. -Firmamız nakliye ve depolama konusunda yetki belgelerine sahiptir. -Eşyalarınız sigortalı olarak taşınır. -Her eşyanın özelliklerine uygun ve darbeleri engelleyecek özellikte ambalaj malzemeleri kullanılır. -Mutfak eşyalarınız, kıyafetleriniz, tüm eşyalarınız özenle ve hijyen kurallarına uygun olarak toplanır. -Titizlikle yapılan toplama, ambalajlama, demontaj, taşıma ve nakliye işlemlerinden sonra montaj, kurulum ve yerleştirme işlemleri de özenli bir şekilde yerine getirilir. -Uzun yıllar emek verdiğimiz bu sektörde müşteri memnuniyeti bizim için her şey demektir.