Marmara Nakliyat
Marmara Evden Eve Nakliyat, Depolama, Ofis Taşıma San. Tic. Ltd. Şti. Olarak 1971 Yılından beri hizmet sunuyoruz. İstanbul merkezli olan firmamız Bütün Türkiye’ye hizmet sunmaktadır. . Tamamı ile referans sistemi üzerinden çalışan firmamız, hizmet sektöründe tavsiyenin ne kadar önemli olduğunun farkında. Taşıma yetki belgelerinin tamamına sahip olan firmamız geniş araç filosuna sahiptir.

Çalışanlarımızın tamamı işlerinde en iyi olanlar arasından seçilmektedir. Evden Eve Nakliyat sadece eşya taşıma değil, aynı zamanda sevgi ve saygı gerektiren bir iştir. Gelişen teknoloji ve çağın gereksinimleri doğrultusunda iyi bir taşıma ve ambalajlama için gerekli olan bütün malzeme ve profesyonel personel seçimini en iyileri arasından seçerek yapıyoruz. Ambalajlama ve paketleme malzemelerimiz hijyenik ve darbelere karşı koruyucu niteliktedir. Malzemelerimizi seçerken kesinlikle en iyi ve dayanıklı olanları seçiyoruz. Yılların vermiş olduğu birikimi çağımıza yansıtarak ve bütün gelişmeleri takip ederek firmamızı geliştirip, ihtiyaçlara karşılık verecek hale getiriyoruz. Araçlarımızın tamamı her türlü doğa durumuna karşı içerisindeki eşyayı koruyacak niteliktedirler. Özellikle uzun yola çıkarken araçların yeni model olması bizim için çok önemli.

Misyonumuz
“Evden Eve Nakliyat, depolama ve ofis taşıma sektöründe” İstanbul merkezli olarak Türkiye’nin en iyi hizmet sunan nakliyat firması olmak ve bunu bozmadan devam ettirebilmektir. Firmamız bünyesi altında çalışanlarımız, çevremiz ve iletişim halinde olduğumuz herkese faydalı olarak onların da kendilerini maddi ve manevi anlamda geliştirebilmesine katkı sağlayabilmektir. Her zaman dürüst, çalışkan ve işini iyi yapan firma olarak bilinmek ve tanınmaktır.

Vizyonumuz
Marmara Ev Ofis Taşıma Ltd. Şti., her zaman daha iyi ve daha güzel için çalışarak, hizmet verdiğimiz her yerde sunduğu hizmet servisinin daha iyi seviyelere taşınmasını sağlamaktır. Evden eve nakliyat sektörünün tüm alt dallarında rakip firmaların da kendilerini geliştirebilmelerine katkı sağlamaktır.