Anasayfa

Evden Eve Nakliyat

Marmara Ev Ofis Taşıma ve Depolama

#İstanbulEvdenEve #ŞehirlerArasıNakliyat #EvdenEveNakliyat #AsansörlüNakliyat

İşinizi Şansa Bırakmayın

1971 Yılından beri Ev ofis taşıma ve depolama hizmetleri ile yanınızdayız.

444 55 71 numaralı telefondan hemen şimdi bizi arayabilirsiniz.

marmara-ara-resim
Her sey sizin için, bunun farkındayız!

Evden Eve Nakliyat istanbul

Marmara Nakliyat AŞ. Olarak evden eve nakliyat hizmetini en iyi şekilde sunuyoruz. Ev Taşıma ve nakliyat şirketleri arasında karşılaştırma yapınca en iyisinin biz olduğumuzu göreceksiniz. Profesyonel ve sigortalı nakliye hizmetleri ile diğer nakliyat firmaları için de yol gösterici nitelikteyiz.

icon2

İstanbul Evden Eve Taşıma

icon4

Parça Ev Eşyası Taşıma

icon1

Asansörlü Ev Taşıma

icon3

Şehirler Arası Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Türkiye'nin ödüllü nakliyat firması olan Marmara hizmetinizdedir. Eşyalarınızın taşınması ve yeni adrese yerleştirilmesi işlemlerini yapıyoruz. Eşyaların anahtar teslim olarak yeni adrese yerleştirilmesi bizim için son derece önemlidir. Nakliyat firmaları arasındaki tatlı rekabeti seven ve her zaman en iyisini sunmaya çalışan bir firmayız. Eşyalarınızın sizin istediğiniz gibi sorunsuz bir şekilde taşınması bizim için son derece önemlidir. Nakliyat şirketleri arasında karşılaştırma yaptığınızda en iyisi olduğumuzu net bir şekilde görebilirsiniz. Siz isteyin biz en iyisini yapalım.

Kurumsallığını tamamlamış ve gerçek anlamda profesyonel firmamızla çalışın. Eşya taşımacılığına 1971 yılından beri başlayan firmamız kesinlikle hakkettiğiniz hizmeti sunacaktır. Taşınma öncesi sunduğumuz ücretsiz hizmetler arasında olan ekspertizle net çalışma çıkarıyoruz. Çalışmadan önce kesinlikle işimizi garanti altına alıyor ve detaylı araştırma yapıyoruz. Bu sayede taşınma günü kesinlikle mükemmel bir hizmet çıkarıyoruz.

Evden Eve Nakliyat İstanbul

Firmamız Türkiye üzerinde bütün noktalara şehirler arası nakliye hizmeti sunmaktadır. Bununla beraber firmamız İstanbul merkezlidir. Özellikle evden eve nakliyat İstanbul merkezli olarak yanınızdayız. Eşyalarınızın taşınacağı şehir neresi olursa olsun şehirler arası nakliye hizmeti sunuyoruz. Eşyalarınızın paketlenmesi ve taşınması için gerekli olan en iyi donanıma sahibiz. Çalışanlarımız ve firma araç-gereçlerimiz en iyisidir. Tek yapmanız gereken bizi arayarak taşınması gereken ev ya da ofisinizin olduğunu bildirmektir. Bu durumda firmamız hemen devreye girerek en iyisini sunacaktır.

Ev taşıma konusunda kusursuz hizmet sunuyoruz. Özellikle İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasında en iyisiyiz. Firmamız mükemmel bir işçilik çıkarabilmek için hiç bir masraftan kaçınmaz. Bu nedenle çağın gerisinde kalmadan ve geçmiş birikimi birleştirerek son derece iyi bir hizmet çıkarıyoruz. Eşya taşımacılığı hizmetine 1971 yılında başladık. Başladığımız tarihte bu güne kadar en iyisini sunduk. Nereden nereye taşınırsanız taşının biz yanınızdayız. Taşınma öncesi ve sonrası desteğimiz devam etmektedir.

Nakliye Çözümlerimiz

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmetimizde Eşyalarınızı Paketleriz , Yeni Model Araçlarımıza Yükleriz, Yeni Evinize Taşır ve Paketini Açarız. Demonte ve Montajını Yaparız. 

Kurumsal Nakliye & Ofis Taşıma

İşyeri ve Ofis Taşıma ile İlgili Nakliye Hizmetlerini Size Zaman ve Para Kaybettirmeden Zamanında ve Profesyonelce Sağlayabiliriz.

Şehirlerarası Nakliyat

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat işleminde isterseniz biz, isterseniz siz yükleme yapabilirsiniz. Zamanında ve Sorunsuz Teslimat yapabiliriz.

Parça Eşya Taşıma

İstanbul merkezli olan firmamız istediğiniz ile parça ve tam eşya taşımacılığı hizmeti sunuyoruz. Eşyalarınızın miktarı ne olursa olsun biz en iyi biçimde yanınızda olacağız.

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat alanında Marmara Nakliyat tüm yenilikleri sizlere ulaştırarak kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaçlıyor ve çabalıyoruz.

Eşya Depolama

1000m2 Kapalı Alanı 700 m2 Açık Alanı ile Eşyalarınızı Paketleyip ihtiyaçlarınıza uygun herhangi bir süre için Koruma Altına Alırız, sizin için güvenle saklarız.

İSTATİSTİKLERİMİZ

Nakliyat firması olarak memnuniyet odaklı çalışıyor, işimizi aşk ile yapıyoruz. En büyük referansımız işimiz…

748

TAŞINAN EV SAYISI

143

DEPOLADIĞIMIZ EŞYA

22

ŞUBELERİMİZ

4700+

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

2000+

KURUMSAL TAŞIMA

240+

PERSONEL SAYISI

Blog

Ev Taşıma

Sektörün en iyi nakliye şirketi olan Marmara Ev taşıma için yanınızda. Kesinlikle en iyi hizmeti sunacağız. Ev taşıma firmaları arasında en iyisi olduğumuzu net bir şekilde söyleyebiliriz. Kurumsal ve profesyonel nakliye şirketi Marmara bütün gücü ile hizmetinizdedir. Depolama ve nakliye anlamında hiç gözünüz arkada kalmadan hizmet alın. Siz isteyin biz en iyisini sunalım. Sizin istediğiniz güzellikte hizmet alacaksınız. Eşyalarınızın ambalajlanması ve paketlenmesi profesyonel olarak yapılmaktadır. Çalışanlarımızın tamamı işlerinde profesyoneldir. En iyisi olarak sizlere hizmete hazırız.

Blog

Evden Eve Nakliyat – Marmara Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Hizmetimiz

Marmara Nakliyat olarak evden eve nakliyat konusunda büyük bir birikim ve geçmişe sahibiz. Firmamız sektörde en iyi hizmeti sunabilmek için her zaman iyi yönde gelişimlere kendini açık tutmaktadır. Kurusuz bir hizmet için gerekli olan bütün donanımlara sahip olan firmamız, taşıma ve depolama yetki belgelerine de sahiptir. Evden eve nakliyat hizmetinin ne kadar hassas olduğunu biliyor ve aynı hassasiyetle yaklaşıyoruz.

Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sayesinde eşyalarınızın keşfini önceden yapabiliyor ve ona göre ön hazırlık yapabiliyoruz. Ön hazırlığı yapılan bir nakliyat hizmeti sorunsuz bie şekilde sonuçlanır. Hem fiyatın netleştirilmesi hem de ön hazırlığın yapılabilmesi için ekspertiz hizmeti önemli.

Eşya taşımacılığında en önemli hususlardan biri ambalajlamadır. Eşyaların taşınma esnasında alabilecekleri darbelere karşı korunması gereklidir. Bu durumda iyi bir ambalajlama yapılmalıdır. Firmamız bu konuda çeşitli ambalaj ürünleri kullanmaktadır. Aynı zamanda personellerimiz ambalaj konusunda uzmandır. Hassas ve antika ambalajı konudularında Türkiye geneli tercih edilen bir firmayız.

Marangoz son derece önemlidir. Mobilyaların söküm kurulumu için yönlendirdiğimiz marangozlarımız sertifika sahibidir. Mobilyalarınızın türüne ve markasına göre özel marangozlar yönelndiriyoruz.

Küçük eşya ve kırılacak eşyaların toparlanması bizim tarafımızdan hijyenik koşullar altında yapılmaktadır. Kullandığımız ürünler size özel ve tek seferliktir.

Profesyonel Hizmet

Evden eve nakliyat hizmeti son derece hassas bir iştir. Bu nedenle profesyonellik gerektirir. Bu nedenle işimizi kurumsallık ve profesyonellikle harmanlyarak sunuyoruz. Çalışanlarımızın tamamını büyük bir incelik ve titizlikle seçiyoruz. İşlerinde uzman olmak zorundalar. Çalışanlarla birlikte kullandığımız araç gereç ve diğer bütün ürünlerin de profesyonel seçimi büyük bir titizlikle yapılmaktadır.

Sertifikalı Marangozlar

Darbe engelleyici ambalajlama

Hijyenik paketmele ve ambalajlama

Avize ve beyaz eşya montajı

Elbiselerin kırışmadan taşınması

Sıradan bir ev taşıma işlemi için yukardaki hizmetler olmalı. Fakat günümüzde bunlar tek başına yeterli değil. İyi bir nakliyat hizmeti için eşyaların önceden görülmesi ve hazırlık yapılması gerekmektedir.

Firma olarak müşterilerimize özel hizmet sunuyoruz. Her müşterinin istekleri farklı olabilir. Her evin eşyaları da bir birinden farklıdır. Bu nedenle bütün eşyaları aynı düzdende taşıyamazsınız.

İstanbul Sigortalı Depolama

50 Yıldan fazla bir süredir ev taşıma hizmeti sunuyoruz. Eşyalarınızı taşırken sorunsuz bir şekilde taşınıp yeni evinizde yerleşmenizi sağlıyoruz. Bunu yaparken amacımız evinize tek seferde yerleşebilmeniz ve bizden sonra herhangi bir ustalığıa ihtiyaç duymamanızdır. Eşyaların taşınması yeterli değil, aynı zamanda düzenli bir şekilde yerleştirilmesi de önemlidir.

Sıradan bir nakliyat hizmetini her zaman alabilirsiniz. Fakat size özel nakliyat hizmetini her zaman alamazsınız. Sıradan bir naklyiat firması profesyonel bir hizmet sunamaz. Eşyalarınızı en iyi koşullarda ve profesyonel olarak taşıyacağımızın sözünü veriyoruz.

50 yıldır günde ortalama iki ev taşımaktayız. Neredeyse her ortamda her koşulda ev taşımak zorunda kaldık. İşe başladığımız ilk yıllardaki eşyalar günümüzde antika değeri aldı. Fakat halen gözü kapalı olarak ev taşımaya gitmiyoruz. Tecrübelerimiz bize şunu çok iyi öğretti: her ev özeldir ve her evin taşınması için ayrı özel hizmet verilmelidir. Evden eve nakliyat konusunda Türkiye geneli olarak en iyisiyiz. Bunu işimize verdiğimiz önemden kazanıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.