Blog

Eşya Depolama ve Evden Eve Nakliyat İndirimli Fiyatlar

Depolama

Eşya depolama: Eşyalarınızın bir bölümünün ya da tamamının bir yerde muhafaza edilerek sizin istediğiniz zamanalarda tekrar hasarsız ve zararsız teslim edilmesidir. Ev eşyası depolama da en az ev taşıma kadar tecrübe, birikim ve aynı zamanda güven gerektirir. Firmamız 1971 yılından beri hem depolama hem de taşıma hizmeti sunmaktadır. Evden eve nakliyat hizmeti ve depolamayı bir birilerinden farklı düşünmek pek de mümkün değil.

Depolanacak eşyaların ilk önce depoya uygun hale getirilmesi gerekmektedir. Bunun için iyi bir ekibizin eşyaları demonte etmesi ve toparlaması gerekir. Tabiki bunu yaparken eşyaların taşınma esnasında alabilecekleri dabelere karşı korunabilmesi için ambalajlanması ve paketlenmesi gerekli ve zorunludur. Bunları yaparken kesinlikle evden eve nakliyat tecrübesi gerekmektedir.

Depolanan eşyaların özellikle toz ve nemden uzak olması ve onlara karşı korunması zorunludur. Bu durumda depolanan alanın kesinlikle nemden uzak olması ve hijyen kurallarına uygun olması gerekir. Bununla birlikte kullanılan ambalajlama malzemeleri toz ve nemi geçirmemeli ve neme karşı da dayanıklı olmalıdır.

Firma olarak depolarımızın nem ve tozdan uzak olmasına çok önem veriyoruz. İstanbul ilinin kendi nemli olduğundan depo alanlarının da nem ya da rutubet çekmesi depolanan eşyaların sonu olabilir. Bu nedenle depo alanları ve deponun inşaat aşamasında özellikle nemden korunması için gerekli bütün donanımlar olmalıdır.

Depolama için kullandığımız ambalaj malzemeleri en az on yıl boyunca eşyaları koruyabilecek niteliktedir. Toz ve nem geçirmeyen ambalaj ürünlerimiz aynı zamanda çok dayanıklıdır.

Depolama da Son Teknoloji

Ev Eşyası depolama Hizmetimiz İstanbul Merkezlidir. Self storage hizmet anlayışını Türkiye’ye yayan ilk firmayız.. Firmamız fazla gelen eşyalarınız için özel depo alanları oluşturuyor. Bir çok resmi kuruma hizmet sunan firmamız, antika ve belge depoculuğu da yapmaktadır. Depolarımız son derece güvenlidir. Sürekli gözetim altında özel güvelik personellerimizin denetimindedir. Depolanan eşyaların alındığı gibi muhafaza edilmesi bizim görevimiz. Depolarda kalacak olan eşyalar için süre kısıtlaması yoktur. İsterseniz bir ay isterseniz de ömür boyu kalabilir. Sigortalı Eşya Depolama İstanbul

7/24 Güvenlik ve Kamera Sistemleri ile takip

Depolanan eşyaların tamamı sigortalanmaktadır.

Depolanan eşyaların tamamı sözleşme dahilinde alınmaktadır.

Müşteri seçimine göre: oda sistemi, konteyner ve lojistik depolama hizmetlerimiz mevcut.

Evden depoya depodan eve taşıma ambalajlama ve kurma hizmeti.

Ev Eşyası Depolma – Sigortalı ve Hijyen kurallarına uygun olarka yapılmaktadır. Depolanan eşyaların toz, kir ve nemden uzak koşullarda depolanmaktadır. Türkiye’nin en köklü nakliyat firması ile depolama ve eşya taşıma hizmetini profesyonel olarak alın.

İstanbul Sigortalı Depolama

İstanbul içerisinde bulunan depolarımızın tamamı sigortalıdır. Depolanan eşyaların sigortası iki defa yapılmaktadır. Birincisi eşyaların ayrı ayrı ve tek tek sigortalanma. Diğeri ise deponun tamamının sigortalanmasıdır. Bu sayede eşyaları her şekilde garanti altına almış oluyoruz.

Eşyalarınızı özel malzemelerle paketliyoruz. Kullandığımız malzemeler eşyalarınızı toz ve neme karşı çok uzun yıllar boyunca koruyor. Depolarımızda bekleyen eşyalarınızın bütün sorumluluğu firmamıza aittir.

Depoya alınan eşyalar Sigortalanmaktadır. Her türlü doğal afet, yangın, hırsızlık gibi durumların tamamından hem firmamız sorumlu hem de anlaştığımız Sigorta şirketleri sorumludur.

Eşyalarınızı alırken etiketleme sistemi ile etiketliyoruz. Belirtilen bütün eşyalarınız sözleşmemizde yazılıyor. Alınan eşyaların tamamı sözleşmede ek liste olarak gösteriliyor. Sözleşme firmamızın ıslak kaşesi ile ve size özel eklemek istediğiniz alanlarla karşılıklı anlaşılarak imzalanıyor. Bu sayede içiniz rahat bir şekilde sözleşmenizle bütün sorumluluğu firmamıza yıkarak diğer işlerinize bakabilirsiniz. Depolama konusunda Türkiye’nin en iyi ve köklü firmalarından biriyiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.