Blog

Asansörlü Nakliyat Ev Taşıma ve Ofis Taşıma Hizmetleri

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Nakliyat ev ve ofis eşya taşıma hizmetleri İstanbul. En iyi şekilde hizmet sunabilmek için bütün gerekli olan donanıma sahip bir firmayız. Marmara nakliyat olarak firmamız, çağın gereçleri doğrultusunda ve yeniliklerle her zaman işi kolaylaştırıcı ürünlerle hizmetinize hazırdır. Asansörlü taşıma ihtiyacının doğması sonucu Türkiye’de asansörlü nakliyat hizmetini ilk yapan firma olarak hizmetinizdeyiz.

Pratik ve portatif olan asansörlerimiz ile eşyalarınızın taşınmasını çok daha rahat ve kolay bir hale getiriyoruz. Bilindiği üzre İstanbul içerisinde bir çoke ski yapı bulunmaktadır. Bu eski yapılarda asansör yok. Olsa bile çok küçük ve eski asansörler. Bunlarla eşya taşıma mümkün deği. Ya da bir çok site ya da binalarda asansörlerle eşya taşıma yasak. Bu durumlarda firmamız portatif asansörünü devreye sokmaktadır. 15 kata kadar çıkabilen taşıma asansörlerimiz 700 kilo taşıyabilecek taşıma kabinlerine sahiptir.

Asansör kurulumu yaparken özellikle İstanbul içerisinde bir çok bölgede sıkıntılar olabiliyor. Çok eğimli yerlere asansör kurulumu zor ve tehlikelidir. Hatta böyle yerlerde asansör kurulumu bile yapılamayabilir. Asansör kurulumu için sokağınız veoturacağınız dairenin de uygun olması gereklidir.

Asansörle taşıma evden eve nakliyat hizmetini çok kolay hale getirebiliyor. Fakat biz zor durumlarda asansör kurulumunu önermekteyiz. Bunun bir çok geçerli nedeni vardır. Her zaman işimizi sorunsuz ve en sağlam şekilde yapan bir firmayız. Zor olsun ama sorunsuz olsun taraftarıyız. Bu nedenle eşyalarınızın sorunsuz ve sıkıntısız olarak taşınması bizim için çok önemli. Taşıma esnasında çalışma koşullarını rahatlatacak bütün donanımlara sahibiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.