Blog

Antika Taşımacılığı ve Sanat eseri Tablo Taşıma Hizmetleri

Antika Taşımacılığı

Antika Taşımacılığı ve hassas eşya aynı zamanda sanat eseri taşıma hizmetleri sunuyoruz..Marmara Evden Eve Nakliyat, Depolama, Ofis Taşıma San. Tic. Ltd. Şti. Olarak 1971 Yılından beri hizmet sunuyoruz. İstanbul merkezli olan firmamız Bütün Türkiye’ye hizmet sunmaktadır.Hassas taşımacılık, antika ve sanateseri taşımacılığı konusunda Türkiye geneli tercih edilen tek firmayız. Taşınacak ürünlerinizin hassasiyet derecesi ne olursa olsun biz her zaman en iyi hizmeti sunuyoruz.

Sanat eserleri ve tablo taşımaclığı konusunda uzman çözümler sunuyoruz. 1971 yılından beri hizmet sunan firmamızın antik ve sanat eseri taşımacılığı konusunda bir çok tecrübesi bulunmaktadır. Hatta bizim işe ilk başladığımız yıllardaki normal ev eşyaları artık antika değerindeler.

Uluslararası sanat eserleri ve sergi firmalarının, taşıma konusunda tercih ettiği nakliyat firmasıyız. Sanat eserleri ve antika eşyaların taşınması ya da ambalajlanması konusunda uzman çözümler sunuyoruz. Sandıklama sistemi ile yaptığımız ambalajlama ile eşyaların darbelere karşı korunma oranı çok daha fazla oluyor. Özellikle taşınma esnasında sarsılmadan ve örselenmeden taşımayı kolaylaştıran ambalaj sistemlerinin başında sandıklama gelir.

Antika, hassas eşya, sanat eserleri, tablo taşıma hizmetleri

Antikalarınıza özel ambalaj ve sandıklama sistemi

Alanında uzman personellerle taşınması

Değerinde sigortalıyoruz.

Sanat eserlerinizi sandıklıyor ve sıfır hata ile taşıyoruz.

Tablo ve resim galerinizin toparlanması paketlenmesi hizmetini sunuyoruz.

Antika Taşımacılığı – hizmetimiz Türkiye’nin her yerine var. Sigortalı taşıma sistemimizle ürünlerinizi güvence altına alıyoruz.

Antika, sanat eserleri ve hassas ürünlerinizin taşınması için önceden keşif yapıyoruz. Uzman personelimizin yaptığı keşif ve analiz sonucunda ürünlerinizin en iyi şekilde paketlenip – sandıklanıp taşınabilmesi için hazırlık yapmaktayız.

Pfofesyonel Hizmet

Antika ve sanat eserleri taşınması: Antika eşyaların iyi bir şekilde ambalajlanma ve paketlenmesi dışında iyi bir şekilde taşınıp uygun araçlara yerleştirilmesi gerekmektedir. Firmamız bütün araç- gereç ve donanımları ile hassas taşımacılığı uygun hizmet sunuyor.

Ambalajlama, paketleme ve sandıklama – Uzman personelimizin yerine gördüğü ürünlerinizin en iyi şekilde ve sorunsuz taşınabilmesi için hazırlık yapmaktayız. PAketlerken: darbe emici ve engelleyici ambalajlama, özel sandıklama ve hassas taşıma sistemleri oluşturuyoruz.

Antika ya da sanat eserleri taşırken onların bir eşya olmadığını artık farklı boyutlarda değerlerde ürünler ve sanat eserleri olduklarının farkındayız. Firma olarak taşıma ya da ambalajlama hizmeti sunarken bunların bilincinde ve farkında olarak hizmet sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.