Blog

Acarkent Evden Eve Nakliyat

Acarkent Evden Eve Nakliyat İnsanlar bir yerden farklı bir yere farklı nedenlerden dolayı taşınmaktadır. Taşıma önemli ve hassas bir iştir. Günümüzde çok fazla sayıda taşımacılık yapan firma vardır. Bizi rakiplerimizden ayıran özelliğimiz ise taşınacak olan kişilerin eşyalarını kendi eşyamız gibi görerek hareket etmemizdir. Acarkent evden eve nakliyat şirketimizi arayan ve evlerini taşıyan kişilere evlerinin kaçıncı katta olduğunu, evlerinin kaçıncı katta olduğunu, kaçıncı kata taşınacağına dair sorular sormaktayız. Bu sorular evden eve nakliyatı ne kadara yapacağımızı belirlememize yardımcı olmaktadır. Müşterimizde telefonda yaptığımız görüşmede fiyatı da ifade etmekteyiz. Telefonda yapılan anlaşmayı, yazılı sözleşme takip etmektedir.

Acarkent Nakliyat Fiyatları

İstanbul Nakliyat Servisi En iyi taşımacılığı hizmetini yapabilmek için gerekli olan bilgilerin ve malzemenin eksiksiz olması şarttır. Eşyaların genel durumu hakkında bilgi edinmek için Acarkent evden eve nakliyat Fiyatları  olarak müşterimizin evinde ön inceleme ve keşif yapmaktayız. Yaptığımız incelemede ağır veya özel olarak taşınması gereken eşya olup olmadığı kontrol edilir. Yaptığımız inceleme neticesinde eşyaların çokluğuna göre taşıyacak aracı, paketleme malzemesini ve eleman sayısının ayarlanmasını yapmaktayız. Genellikle müşterimizle imzaladığımız sözleşmeyi, taşıma tarihinden bir hafta önce kendi evinde yapmaktayız. Böylece hem eşyaların incelemesini hem de sözleşmeyi yapma fırsatı bulmaktayız. Büyük eşya listesini yapıp bir kopyasını müşterimize vermekteyiz. Marmara ev ofis taşıma ltd şti ile eşyalar güvenle yeni yerine teslim edilmektedir.

Acarkent Ev Taşıma

Toplum içerisinde iki taşınma bir yangına bedeldir diye bir söz vardır. Bunun nedeni taşınma sırasında eşyaların maalesef ciddi zarar görmesidir. Buzdolabının kapısı içine göçer, dolabın ayakları kırılır, vitrinin camları kırılır. Bunlar ve buna benzer sıkıntıları taşınırken yaşayan çok sayıda insan vardır. Bilinçsizce yapılan işlemler eşyalara zarar vermektedir. Acarkent evden eve nakliyat çalışanları alanlarında deneyimli kişilerdir. Yıllardır bu işi yapan ve gerekli eğitimleri alan personelimiz yaptığı bütün işleri bilinçli olarak yapmaktadır. Eşyaların zarar görmemesi için en güzel paketlemeyi yaparak taşıma işlemini ona göre yapmaktadırlar. Kadromuzda bulunan mobilyacılar sayesinde mobilyalarınız hiç hasar görmeden sökülüp tekrar birleştirilmektedir.